Oswajanie haftu z Kornelią

Podobno cywilizacja pędzi tak szybko, że nie podąża za nim rozwój ewolucyjny. Przyspieszamy, gonimy i pewnego dnia budzimy się z poczuciem potrzeby zmiany. Tą zmianą ma być zatrzymanie! Pięknie jest być „tu i teraz”, wyłączyć telefon, zamknąć laptop i pozwolić myślom swobodnie przepływać przez głowę.
Od dawna marzyło mi się by Wędrujące Koło Kobiet zatrzymało się na chwilę w naturze, w towarzystwie kobiet, które mają podobną wrażliwość, potrzebę powrotu do natury, siebie, korzeni, które chcą odkrywać i poznawać. I to właśnie ma szansę się urzeczywistnić. Możemy się spotkać i wspólnie Oswajać nie tylko Haft. Myślę, że haft będzie doskonałym pretekstem, by pójść dalej.
Zapraszamy Cię na weekendowe warsztaty Oswajania Haftu w niezwykłym miejscu. Spotkajmy się na Mazurach. Aby tworzyć – dobrze jest znaleźć się w otoczeniu przyjaznym, inspirującym, a jeśli jest to prawie raj na ziemi – grzechem byłoby nie skorzystać.
Zarezerwuj pierwszy weekend czerwca tylko dla siebie, poczuj siłę kobiecych spotkań, które otwierają. Z doświadczenia wiem, że 4 godziny czyli tyle, ile trwają tradycyjne warsztaty to za mało, by się czegoś nauczyć, by nasycić i poznać.
Co dadzą Ci warsztaty oswajania haftu?
* nauczysz się podstawowych ściegów, które potem dowolnie zastosujesz do dalszej pracy
* poznasz tajniki wykonywania „dziwnych” węzełków i różyczek
* spróbujesz wyhaftować coś z szablonu lub projekt swojego autorstwa
* stworzysz obrazek w tamborku do powieszenia na ścianie
lub
* jeśli masz za sobą pierwsze kroki w hafcie może masz jeszcze kilka wątpliwości, pytań – na które razem znajdziemy odpowiedź
* może zechcesz wyhaftować coś na ulubionym swetrze lub na czymś czemu chcesz podarować drugie życie?

Zapraszamy na dwa noclegi, z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w pokojach, dwu lub trzy osobowych. Obiadokolacje w piątek i sobotę. Sobotnie i niedzielne śniadanie. Kawa, herbata, zioła, owoce dostępne o każdej porze.

więcej na facebook Lilu2art

Koszt całkowity z noclegami, wyżywieniem i warsztatami – 450 zł

Zaliczkę w wysokości 100 zł należy wpłacić do 20 maja na konto: mBank 38 1140 2017 0000 4402 1293 5303 z dopiskiem ( tytuł warsztatów i kto wpłaca)

Kontakt w sprawach organizacyjno -kwaterunkowych – DANKA – 501 721 766
Kontakt w sprawie warsztatów – Kornelia – 691 734 891

Posted on under Aktualności

Comments are closed.