Obudź w sobie Mistrza Zen – haft, las i święty spokój vol.4

Chcemy Wam pokazać, że za pomocą kilku prostych technik można nauczyć się czerpać radość z życia, żyć pełnią i dzielić się pozytywną energią ze światem.

To spotkanie dedykujemy każdemu, kto:

*chce nauczyć się podstaw haftu lub kontynuować naukę techniki
*przekonać się, że każda z nas jest wyjątkowa
*tu i teraz to klucz do sztuki uważności

Stopień zaawansowania , wcześniejszych doświadczeń z haftem, jogą, tańcem intuicyjnym – JEST ABSOLUTNIE NIEWAŻNY! Ważne jest to, żebyś chciała spotkać się nie tylko z innymi kobietami, ale samą sobą.
Nasze spotkanie będzie bardzo swobodne, bez z góry narzuconego porządku. Zależy nam na komforcie każdej z Was i na tym, byście czerpały z tego czasu radość, siłę i poczucie, że Wasza przygoda właśnie się zaczyna.

Podczas weekendowego spotkania będziemy zgłębiać tajniki ściegów, które wykorzystacie podczas pracy na tkaninie, torbie, ubraniu

Prowadzące:
Kornelia Machura – etnolog z wykształcenia, nomada z powołania. Od 5-ciu lat zajmuje się haftem, jeżdżąc po Polsce z Wędrującym Kołem Kobiet ucząc haftu, inspiruję i zarażam pasją tworzenia. Te kilka lat twórczej pracy pokazało mi , że kreatywność jest w każdej z nas, a haft doskonale obrazuje stan naszego serca i umysłu

Gościć nas będzie Danka – odważna kobieta, która Kocha zwierzęta, podróże i las.

Koszt całkowity z wyżywieniem, noclegami i warsztatami – 450 zł

Zapisy:
Kontakt w sprawach organizacyjno -kwaterunkowych – DANKA – 501 721 766 mierki@koloniamazurska.pl
Kontakt w sprawie warsztatów – Kornelia lilu2art@gmail.com – 691 734 891

Posted on under Aktualności

Comments are closed.