Cennik

Cennik *

pokój 2 os 350zł, 3 os 390zł, 4 os 440zł, 1 os 280zł / doba

Możliwe jest również wynajęcie całego domu na wyłączność dla mniejszej lub większej grupy (do kilkunastu osób). Cena do ustalenia.

Zapraszamy dzieci od 4 roku życia.

Podczas wakacji podajemy śniadania w cenie 40zł dorosły 25zł dziecko i nastolatek.

Opłata za zwierzaka 40 zł / doba
Jazda konna dla dorosłych (Prosimy o zapytanie o konie przy rezerwacji pobytu)

Jeżeli chcesz zorganizować warsztaty, uroczystość, spotkanie rodzinne i potrzebujesz miejsca, zapraszamy do kontaktu.

Dla większej grupy istnieje możliwość zamówienia śniadań (45zł/os) i obiadokolacji (100zł/os) również po sezonie letnim

Pokoje

17 miejsc noclegowych, w pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych z widokiem na las. W każdym przygotowaliśmy osobne łazienki, łóżka małżeńskie i dodatkowe łóżka pojedyncze. Dajemy Ci także świeżą pościel i ręczniki. W części z pokoi masz do dyspozycji balkon.

pokoje bez telewizorów kolonia mazurska W pokojach nie ma telewizorów.

Galeria

Części wspólne

Do dyspozycji Gości jest salon z kominkiem. Hamaki w brzozowym lasku. Miejsce na ognisko z zapasem chrustu i drewna. Kiedy wynajmujemy dom dla jednej grupy do dyspozycji jest również kuchnia, kiedy wynajmujemy pojedyncze pokoje i podajemy śniadania w kuchni rządzimy my.

Śniadania

Podajemy śniadania, w formie szwedzkiego stołu, na którym znajdują się: miód, konfitury, gotowane jaja innym razem jajecznica, pasty, naleśniki innym razem placuszki, świeże warzywa, przetwory w słoikach, sałaty, twaróg, ser, jaglanka, musli, masło, pieczywo, kawa z kawiarki, mleko, herbata, zioła.

W salonie, który jest częścią wspólną, dostępny jest czajnik, kawa, herbata, ziółka z ogródka i lasu, które wyśmienicie smakują pite na jednym z 2 tarasów lub w hamakach zawieszonych w brzozowym lasku przed domem :)

Na inne niż śniadania posiłki w ciągu dnia, polecamy kilka znanych, ciekawych restauracji, z bardzo dobra kuchnią, znanych w regionie. Miejsca, które polecamy znajdują się w promieniu kilku kilometrów, można do nich dojechać samochodem, rowerem, dopłynąć łódką

Odręczny rysunek akwarelami konia

Stajnia i zwierzęta

Na terenie siedliska znajduje się mała stajnia i ujeżdżalnia. Mieszkają z nami 2 konie. Możliwość jazdy na koniu Arizona. Koń Pompidou wyłącznie spacery i praca z ziemi. Istnieje możliwość pracy przy stajni i koniach. Jazdy i zajęcia przy koniach tylko dla nastolatków i osób dorosłych. W domu mieszkają dwa koty i pies. Goście mogą przyjeżdżać ze swoimi zwierzętami.