Wróć

…i wydech ….

Zaczynasz dzień od zdrowego śniadania. Musi być w nim wszystko czego potrzebujesz na bezpieczne i pewne stawianie kroków od samego rana.

Nawet jeśli porwie Cię nowy, niespodziewany nurt, którego nie przewidziałaś w swoim rozkładzie dnia, ten posiłek na dzień dobry będzie Cię trzymać w pionie.

Ale jeśli siebie zapytasz : \”Co mnie odżywia?\” jakie jeszcze padną odpowiedzi? Spotkania z przyjaciółmi, wspólny posiłek z bliskimi, ruch… Czy znajdujesz czas na spacer do lasu, w którym oddychasz i chłoniesz całą sobą każdy najmniejszy okruch życia?

Czy wieczorem, tuż przed snem porządkujesz myśli, by w sen nie wnosić ciężkości, listy zadań i niepokoju, który wciąż popędza szybciej, szybciej? Wdech i wydech, mają potężną siłę rażenia, na duszę i ciało.


Odżywiać może chwila z sobą samą, książka, którą rozkoszujesz się zdanie po zdaniu, cisza, która karmi biciem własnego serca…

Ważne by to było Twoje i dawało moc. Wszystkie te małe elementy budują jakość życia, którym żyjesz.

Kęs po kęsie inwestujesz w siebie. I jeśli to robisz uczciwie i zaangażowaniem, z miłością i oddaniem, nie musisz się bać, że pewnego dnia ten bank upadnie, a Ty zostaniesz na lodzie, w łyżwach, których nigdy wcześniej nie miałaś na nogach.

Wdech i wydech…

Lilu2art, Kornelia przybywa z kolorowym taborem nitek do miast w całej Polsce, wpada również na warsztaty do naszego lasu. Spotkała się już z setkami kobiet, które odkrywają swój ogromny potencjał.

Spotkania są pełne dobrej energii, wsparcia i radości. Kornelia pięknie wyszywa, maluje (rysunki na stronie to jej dzieło) pisze i ma 21 innych talentów.